Квитки Види квитків Цінник квитків Пасажиру Заяви Бюро обслуговування клієнта УМТ м. Любліні Точки продажу квитків Рекламації операцій з використанням білетоматів Пільги на проїзд Правила та статути Перевірка квитків Перевезення інвалідів Публічні замовлення Європейські проекти Розвиток східної Польщі УМТ у Любліні Про УМТ Контакт Політика приватності Для біженців з України
trasa linii 11 Szukaj innej: linii Autobusy 1 2 3 4 5 6 7 8 11 12 13 14 15 16 17 18 20 21 22 23 24 25 26 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 42 44 45 47 50 52 54 55 57 70 73 74 78 79 85 DL 301 302 303 904 912 917 922 Bia Zie Trolejbusy 150 151 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 950 Nocne N1 N2 N3 Oglądasz rozkłady obowiązujące od 2024-03-18
Kierunek Os.Widok Ulica Przystanek Nr przystanku WĘGLARZA Węglarza 02 1762 ZWIĄZKOWA Związkowa 03 1863 ZWIĄZKOWA WSPA 01 1631 ZWIĄZKOWA Ceramiczna NŻ 01 1621 ELSNERA Żywnego 02 1602 AL. KOMPOZYTORÓW POLSKICH Skrzypcowa 02 1332 AL. SMORAWIŃSKIEGO Orfeusz 04 1324 AL. SMORAWIŃSKIEGO Kiepury 02 1412 POPIEŁUSZKI Galeria Labirynt 02 1222 AL. RACŁAWICKIE KUL 02 5902 LIPOWA Ogród Saski 01 1001 LIPOWA Lipowa - cmentarz 01 1071 AL. PIŁSUDSKIEGO MPWiK 01 3401 AL. PIŁSUDSKIEGO Targi Lublin 01 3411 KUNICKIEGO Plac Bychawski 01 3701 KUNICKIEGO Dworzec Gł. PKP - Kunickiego 01 3691 NOWY ŚWIAT Dom Kolejarza 01 3711 NOWY ŚWIAT Nowy Świat 01 4511 NOWY ŚWIAT Skwer Borowiczan 01 4521 WROTKOWSKA Smoluchowskiego NŻ 01 4491 WROTKOWSKA Lubella 01 4531 KROCHMALNA Klub Jeździecki 01 4731 JANA PAWŁA II Os. Górki 01 5601 FILARETÓW Os. Widok 01 5351 Kierunek Węglarza Ulica Przystanek Nr przystanku FILARETÓW Os. Widok 02 5352 JANA PAWŁA II Os. Górki 02 5602 KROCHMALNA Klub Jeździecki 02 4732 WROTKOWSKA Lubella 02 4532 NOWY ŚWIAT Skwer Borowiczan 02 4522 NOWY ŚWIAT Nowy Świat 02 4512 NOWY ŚWIAT Leśna 02 4502 KUNICKIEGO Dworzec Gł. PKP - Kunickiego 02 3692 AL. PIŁSUDSKIEGO Targi Lublin 02 3412 AL. PIŁSUDSKIEGO MPWiK 02 3402 LIPOWA Lipowa - cmentarz 02 1072 AL. RACŁAWICKIE Ogród Saski 03 1003 AL. DŁUGOSZA KUL 01 5901 PONIATOWSKIEGO Galeria Labirynt 01 1221 AL. SMORAWIŃSKIEGO Kiepury 01 1411 AL. KOMPOZYTORÓW POLSKICH Orfeusz 01 1321 ELSNERA Żywnego 01 1601 ZWIĄZKOWA Akademia W. Pola 02 1612 ZWIĄZKOWA Ceramiczna NŻ 02 1622 ZWIĄZKOWA WSPA 02 1632 WĘGLARZA Związkowa 05 1865 KŁOPOTOWSKIEGO Węglarza 01 1761
Знайди зупинку Bus stop list Street list Select line: Autobusy 1 2 3 4 5 6 7 8 11 12 13 14 15 16 17 18 20 21 22 23 24 25 26 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 42 44 45 47 50 52 54 55 57 70 73 74 78 79 85 DL 301 302 303 904 912 917 922 Bia Zie Trolejbusy 150 151 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 950 Nocne N1 N2 N3