Witamy na stronie Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie

Положення про індивідуальні перевезення інвалідів на території міста Люблін

Частина I –Загальні положення

§ 1

«Положення про індивідуальні перевезення інвалідів на території міста Люблін» визначає принципи організації та функціонування індивідуальних перевезень інвалідів на території міста Люблін.

 

§ 2

Коли у дальшій частині Положення йтиметься про:
1. «Положення» - потрібно розуміти як «Положення про індивідуальні перевезення інвалідів на території міста Люблін»,
2.«Інваліда» -  потрібно розуміти як особу, що має дійсний висновок, про ступінь інвалідності (або рівнозначний висновок) та особи віком до 16 років з висновком про інвалідність,
3.«Перевізника»  - потрібно розуміти як суб’єкт, що здійснює перевезення інвалідів,
4.«Пасажира»  - потрібно розуміти як інвалід,
5.«Опікуна»  - потрібно розуміти як опікуна, або особу, що супроводжує інваліда,
6.«Заявку»  - потрібно розуміти як замовлення послуги перевезення осіб, здійснене телефоном, через Інтернет, або письмово за підтвердженням виконання послуги,
7.«Перевезення»  - потрібно розуміти як послугу індивідуального перевезення інвалідів,
8.«Тариф» -  потрібно розуміти як дійсний цінник оплат за перевезення інвалідів,
9. «Транспортний засіб»  - потрібно розуміти як автомобіль, який з огляду на конструкцію та обладнання призначений для перевезення до дев’яти осіб включно з водієм, та пристосований до перевезення інвалідів, що пересуваються на інвалідних візках.
10.«Індивідуальне перевезення» -  потрібно розуміти як перевезення одного інваліда згідно спеціального замовлення пасажира за оплату, визначену тарифом.
11.«Спільне перевезення» -  потрібно розуміти як перевезення двох або більше інвалідів за визначеним маршрутом.

 

Частина II – Загальні принципи індивідуального перевезення інвалідів

 

§ 3

1.У першу чергу до проїздів уповноважені жителі, що постійно, або тимчасово зареєстровані на території міста Люблін:
а) інваліди з висновком про значний, або помірний ступінь інвалідності, що пересуваються на інвалідних візках,
б) інваліди, що мають порушення моторики, неврологічні хвороби, розумову відсталість, що мають значний або помірний ступінь інвалідності, нездатні до користування засобами громадського транспорту.
2.Перевезення інвалідів здійснюються у адміністративних межах міста Люблін згідно оплати відповідно до Тарифу, що є додатком до Положення. Тариф також повинен розташовуватися у помітному місці в засобі громадського транспорту.
3.Перевезення здійснюються в усі дні тижня, у тому числі в неділю і свята, в залежності від потреб та можливостей перевезень.
4.Перевезення інвалідів відбувається у будні з 6:00 по 18:00, у суботи, неділі, свята перевезення здійснюються в залежності від потреб. В окремих обґрунтованих випадках перевезення може здійснюватися поза згаданими годинами, за умови подання заявки щонайменше за два дні, а у випадку перевезення у вихідний день – в останній робочий день перед вихідними.
5.Заявки на перевезення приймаються з 7:00 по 14:00 за день до здійснення перевезення телефоном (тел. 81 533 33 10), електронною поштою (komunikacjadlaniepelnosprawnych@mpk.lublin.pl), або письмово на адресу: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Lublin Sp. z o. o., ul. A. Grygowej 56, 20-260 Lublin. Замовлення здійснюються після відправлення зворотного підтвердження прийому замовлення.
6. Перевізник має право поєднувати курси для інвалідів з місць, що знаходяться поруч з метою максимально ефективного використання транспортного засобу.
7.Кількаденні перевезення, або перевезення за межі міста здійснюються на основі індивідуальних договорів та за домовленою ціною
8.Скарги та заяви стосовно індивідуальних перевезень інвалідів приймаються в Управління міського транспорту м. Люблін (ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin).

 

Частина III –Права та обов’язки пасажира

 

§ 4

1.Інвалід, що пересувається на інвалідному візку, має право на платні індивідуальні перевезення згідно Тарифу.
2.У Заявці потрібно вказати:
a) особисті дані пасажира, адресу, контактні дані
б) дату і годину перевезення
в) місце початку перевезення та кінцева точка проїзду, за можливості і потреби маршрут
3.Пасажир має право взяти із собою одного супроводжуючого як опікуна без додаткової оплати.
4.Пасажир має право на перевезення ручної поклажі.
5.Пасажир має право на користування безкоштовною допомогою водія при посадці та висадці з транспортного засобу, а також при пересуванні від дверей будинку до транспортного засобу і, відповідно, при висадці у міру можливості.
6.Особа, що замовляє курс і відмовляється від послуги, після прибуття транспортного засобу на місце, вказане у замовленні, сплачує кошти згідно ставок у Тарифі.
7.Пасажир зобов’язаний підпорядковуватися рекомендаціям водія щодо безпеки перевезення.
8.Пасажир – неповнолітня особа, або особа, з якою неможливо налагодити безпосередній контакт, може користуватися послугою виключно у супроводі повнолітнього опікуна, або члена родини.
9.У випадку, якщо є необхідність переміщення інваліда, він сам, або її опікун зобов’язані подбати про допомогу третьої особи (не водія).

 

Частина IV –Обов’язки та права перевізника

§ 5

1.Підтримка транспортних засобів у готовності до здійснення перевезень,
2.Прийом заявок на здійснення індивідуальних перевезень,
3.Інформування пасажирів про всілякі зміни, у тому числі про зміну терміну виконання послуги та маршрут проїзду,
4.Працевлаштування для перевезення інвалідів водіїв, яких характеризує професіоналізм, високий рівень особистої культури, відкритість, терплячість, зрозуміння, належний вигляд та фізична сила.
5.Здійснення перевезень інвалідів згідно з замовленням, докладаючи особливих зусиль для обслуговування пасажирів,
6.Перевірка права пасажирів на проїзд транспортним засобом,
7.Прийом оплати за перевезення пасажирів згідно актуального тарифу,
8.Відповідальність за шкоди, що виникають протягом проїзду транспортного засобу, у тому числі за тілесні ушкодження пасажирів,
9.Надання невідкладної допомоги пасажирам і виклик швидкої медичної допомоги,
10.Надання безкоштовної допомоги під час посадки та висадки пасажира з транспортного засобу та пересування пасажира від дверей будинку до транспортного засобу і, відповідно, під час висадки у міру можливостей.
11.Тактовна та привітна поведінка з пасажирами та опікунами,
12.Перевізник має право відмовитися від прийому замовлень на виконання послуг у визначений день та годину, якщо перевезення виходитиме за межі можливостей перевізника у зв’язку із попередніми замовленнями; перевізник зобов’язаний узгодити умови виконання послуги в інший період,
13.Перевізник має право на відмову від здійснення замовленого перевезення у разі відсутності можливості закріплення візка, перевезення пасажиром багажу, що загрожує безпеці інших пасажирів, або водія.




Wstecz